Draft preview only
- do not share externally.

Maciej Stuhr na planie trzeciego sezonu kultowego serialu kryminalnego BELFER, produkcji CANAL+

fot. Bartosz Fatek

Maciej Stuhr na planie trzeciego sezonu kultowego serialu kryminalnego BELFER, produkcji CANAL+

Zdjęcia do nowego sezonu potrwają do jesieni. Premiera w 2023 roku w CANAL+.

Belfer - Paweł Zawadzki wraca w rodzinne strony, do nadmorskiego Małomorza, gdzie nadal mieszka jego ojciec. Podejmuje pracę w lokalnym liceum. Podczas rejsu dla młodzieży organizowanego przez ojca Pawła dochodzi do tragicznego wydarzenia z udziałem jednego z uczniów. Uwikłany w sprawę Belfer rozpoczyna śledztwo na własną rękę, odkrywając też fakty związane z przeszłością swoich bliskich.

Pierwszy sezon serialu zadebiutował na antenie CANAL+ w październiku 2016 r. Śmierć dziewczyny wstrząsa lokalną społecznością Dobrowic. W tym samym czasie zjawia się tam nauczyciel z renomowanej warszawskiej szkoły, Paweł Zawadzki. Rozpoczyna własne dochodzenie. Chociaż wszyscy mieszkańcy się znają i wiedzą o sobie wszystko, Pawłowi nikt niczego nie powie. Belfer zostaje sam. Historia charyzmatycznego nauczyciela języka polskiego z miejsca podbiła serca widzów, krytyków i środowiska filmowego zdobywając wiele prestiżowych nagród. Serial został wyróżniony nagrodą Polskiej Akademii Filmowej ORZEŁ  2017 r. w kategorii „najlepszy filmowy serial fabularny”, Specjalną Telekamerą 2017 oraz statuetką Bestsellerów Empiku jako Wydarzenie Roku 2016.
W drugim sezonie, który swoją premierę miał rok później, Belfer zostaje zmuszony do podjęcia pracy w jednym z prestiżowych liceów we Wrocławiu. Już wydarzenia pierwszych kilku dni w nowej szkole wywołują w nim wstrząs. W  liceum dochodzi do tragedii. 
Premiera trzeciego sezonu serialu BELFER w 2023 roku.
BELFER3_fot.Bartosz Fatek(2).jpgBELFER3_fot.Bartosz Fatek(1).jpgBELFER3_fot.Bartosz Fatek.jpg
fot. Bartosz Fatek
Producentem wykonawczym jest Opus TV („KLANGOR”, „KRUK”). Reżyserem został Łukasz Grzegorzek ("Moje wspaniałe życie"), zdobywca nagrody za najlepszą reżyserię na FPFF w Gdyni oraz nominowany do tegorocznych Orłów za najlepszy film. Autorami scenariusza są: współautorka poprzednich sezonów Monika Powalisz, Przemysław Nowakowski (Pakt) oraz Liliana Pomykalska i Kacper Wysocki (Klangor). Premiera już w przyszłym roku. W rolę Belfra wcielił się ponownie fenomenalny Maciej Stuhr, który otrzymał w tym roku Orła w kategorii najlepsza główna rola męska za kreację w „Powrocie do tamtych dni”. Premiera serialu w 2023 r.

CANAL+ online to serwis streamingowy oferujący tysiące seriali i filmów na życzenie oraz informacje i sport na żywo. Za dostęp do oferty serwisu można płacić wygodnie w miesięcznym modelu subskrypcyjnym i bez długoterminowej umowy, korzystać na wielu urządzeniach i odtwarzać treści w trzech streamach jednocześnie. Z CANAL+ online można obecnie korzystać przez przeglądarkę internetową, aplikację mobilną na iOS i Android, dekoder CANAL+ BOX 4K, aplikację w telewizorze z systemem Android TV, Samsung Smart TV i LG WebOS oraz przystawki Android TV i Apple TV.

Załączniki

Pobierz wszystkie

BELFER3_fot.Bartosz Fatek(1).jpg

grafika | 15,1 MB

Pobierz
BELFER3_fot.Bartosz Fatek(2).jpg

grafika | 13,3 MB

Pobierz
BELFER3_fot.Bartosz Fatek.jpg

grafika | 12,2 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Cukierniczy program, jakiego jeszcze nie było — SŁODKA JAK SUGAR już w czerwcu w CANAL+ online

O cukierniczej pasji, radzeniu sobie z wpadkami i sposobach na słodkie dekoracje opowie nam Agata Stankiewicz, gospodyni programu SŁODKA JAK SUGAR. Premiera 5 czerwca w CANAL+ KUCHNIA i w serwisie CANAL+ online.
Startują CANAL+ online Indywidualne Mistrzostwa Polski na żużlu!

Trzy turnieje finałowe rozstrzygną losy CANAL+ online Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu. Już 8 czerwca odbędą się pierwsze zawody w Rzeszowie. Tytułu mistrzowskiego broni Bartosz Zmarzlik. Transmisje ze wszystkich turniejów w CANAL+ SPORT i CANAL+ online.
Człowiek tworzy historię, historia tworzy człowieka — intrygujące biografie w PLANETE+ i CANAL+ online.

Człowiek tworzy historię, a historia tworzy człowieka. Czerwcowe nowości w PLANETE+ to wciągające życiorysy ludzi, którzy wywarli wpływ na otaczający ich świat tak, jak ich czasy wpłynęły na nich. Historia legendarnego klubu piłkarskiego z pogmatwanymi włoskimi realiami ...
PREMIERY CANAL+ - czerwcowa aktualizacja

W czerwcu w serwisie PREMIERY CANAL+ wiele wyczekiwanych kinowych hitów! Keanu Reeves powraca w czwartej części historii JOHNA WICKA, a Paul Rudd w nowej odsłonie hitu Marvela ANT MAN. Ponadto w serwisie jedna z najgłośniejszych premier ostatnich miesięcy DUNGEONS AND DR...